SEASONAL DISCOUNTS: up to -70%!

Jsme si jisti, že si své produkty zamilujete, ale pokud zjistíte, že to nějak nesplňuje vaše očekávání, měli byste nám ihned poslat e-mail na adresu info@donumia.com/cz, abychom mohli zkontrolovat a autorizovat návrat. Máte 14 dní od data doručení, abyste nás informovali o zrušení objednávky a vrátili ji zpět.
Po zaslání e-mailu byste také měli vyplnit formulář.

V případě, že požadujete vrácení peněz, vyplňte prosím: https://forms.gle/u8FKHGd3TwgqThrAA

Pokud chcete vyměnit položku za novou, vyplňte prosím: https://forms.gle/85wtiQL311Z8cagu9

Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu.
Jakmile nám bude zboží vráceno v původním a nepoužitém stavu, zkontrolujeme jej kvalitu a zpracujeme vrácení peněz za zboží.
Pokud se rozhodnete vrátit zakoupené produkty, pošlete nám e-mail na adresu cz@donumia.com a odešlete své položky na adresu:

AJWEB d.o.o.
Zgornji Brnik 390
4210 Brnik
Slovinsko

Budete zodpovědní za úhradu vlastních nákladů na dopravu za vrácení zboží. Přepravní náklady a clo jsou nevratné. Pokud obdržíte vrácení peněz, náklady na vrácení zboží budou odečteny z vrácení peněz.
V nepravděpodobném případě, že obdržíte chybný produkt, zašlete nám prosím e-mail na adresu cz@donumia.com s obrázky dokumentujícími zjištěnou chybu do 8 pracovních dnů od data dodání. Každou stížnost jednotlivě zkontrolujeme a vadnou část vyměníme, pokud zjistíme, že by k výměně mělo dojít. V takovém případě uhradíme náklady na produkt a dopravu.
V závislosti na tom, kde žijete, se doba, kterou může váš vyměněný produkt k vám dostat, může lišit.

Fast delivery

EU merchant

100% satisfaction guarantee